GÖRÜKLE AYAK MASAJI NEDİR?

Ayak masajı ayaklarımız ve diğer organlarımız için çok gerekli bir masaj türüdür. Günlük hayatımız da pek çok yüzü çeken ayaklarımız gün boyunca çok yorulur. Bunun sonucunda onlara iyi bir biçimde bakım yerine getirmemiz bizim birincil görevlerimizden biri haline gelmiştir. Ayaklarımızın üstünde bulunan pek çok nokta ise çeşitli organlara giden damarlardan geçmektedir. Yani bizler ayak masajı yaptırdığımız da yalnızca ayaklarımıza iyi gelmez, vücudumuzda ki pek çok organa da iyi gelmektedir. Özel masaj teknikleriyle yapılan bu masaj stresin azaltmaya yararken kişinin kendisini daha iyi hissetmesine de yardımcı olmaktadır. Bu mesajın tahmini süresi 20 dakikadır. 20 dakika masaj yapıldıktan sonra kişinin kendisini daha iyi hissettiği gözlenmiştir.

AYAK MASAJI NASIL YAPILIR?

Görükle Ayak masajı uygulamasını kesinlikle bilinçli ve işinde uzman olan insanlar yapmalıdır. Bizlerde Çiğdem Okur Güzellik Merkezi olarak sizlere bu hizmeti veriyoruz. Profesyonel elemanlarımız ayak masajında etkili noktaları bilmekte ve buna yönelik masaj teknikleriyle masaj yapmaktadır. Gelen müşterilerimizin hepsi salonumuzdan memnun kalarak ayrılmakta ve bu uygulama için tekrar randevu almaktadır. Salonumuz da ayağa iyi gelen ayağın rahatlamasını sağlamayı başaran özel solüsyonlarımız vardır. Şimdi ise gelin bu solüsyonları nasıl kullandığımızı ve ayak masajı uygulamasını nasıl yaptığımızı anlatalım. İlk olarak ayaklarınızı temizleyip iyice durularız. Daha sonra özel solüsyonlarımız ile ayağınızı belirli noktalarına özel masaj tekniklerimiz ile masajı yapmaya başlarız. Ayaklarınıza masaj yaparken aynı zaman da parmaklarınıza da masaj yaparız. Çünkü parmaklarınızda da organlara giden pek çok damar ve gözenek mevcuttur. Masaj işlemi tamamlandıktan sonra ayaklarınızı tekrardan temizleriz. Temizlendikten sonra ayağınızın ferah kalmasını sağlayacak spreylerden yararlanmaktayız.

AYAK MASAJI SİZLERE ÇOK İYİ GELECEKTİR

Ayak masajının sizlere pek çok yararı vardır. İsterseniz gelin şimdi hep beraber ayak masajı konusunda bize fayda gelen şeyleri anlatalım.
Ayak masajı yapıldığı zaman yaşlanma ve çeşitli hastalıkların oluşmasına engel olduğu gözlenmiştir.
Kanda ki yüksek kolesterolün düştüğü görülmüştür.
Kan akışının ve dolaşımının düzeldiği gözlenmiştir.
Aynı zaman da böbreklerde ki kan dolaşımını da düzenlemiş olduğu görülmüştür.
Huzursuzluğun, yorgunluğun, uykusuzluğun önüne geçtiği gözlenmiştir.
Ayağın rahatlama konusunda ki bütün ihtiyacına iyi geldiği görülmüştür.

Add Your Comment

Sohbet Et
✉️Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz
Merhabalar🖐🏻
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz